Avcılar Kombi Servisi

7/24 Kombi Servisi , Tamiri, Bakımı : +90 507 628 33 57

Avcılar Kombi Teknik Servisi , Kombi yıllık bakım servisi modellerine göre servislik hizmeti vererek tüm müşterilerin memnuniyet halinde olarak tüm cihazları saat sorunu olmadan istenilen günlerde randevu talep edebilirsiniz.

ısıtma soğutma sistemlerinde öncülük kazanarak özgün tasarımı ile gözlerinizi kamaştırmaktadır. Avcılar Kombi Servisi cihazları arıza halinde servisimizi arayarak en kısa sürede bizimle iletişime geçebilir telefon desteği alabilme imkanı sunmaktayız. kombilerinizin bakım aşamalarında oluşan sorunları kısa sürede ortadan kaldırarak tehlike saçan tüm kötü olasılıkları ortadan kaldırmaktayız. Kombilerinize içten bakıyor sağlığınıza önem veriyoruz.

Tüm kombi modellerine Kombi Teknik Servis hizmetleri sunmaktayız sizler soğuk kış ortamlardan hastalıklardan uzak kalmanız için elimizden geleni yapıyoruz. Tüm İstanbul içi bölge,mahalle servis ağımız olup gezici ekip araçlarımız ile aynı gün içerisinde sorunu ortadan kaldıran tek özel kombi teknik servisidir.

Karlı havalarda bile hizmet sağlamakla kalmayıp en uygun ödeme koşulları ile sizlerin her daim yanınızdayız. Kombi teknik servisi için yetkili ustalarımız sizler için gece gündüz demeden hizmetlerini sizlere sunmaktadır. 0 507 628 33 57 Şirket gsm numaralarımızdan bizleri arayabilirsiniz.

Kombi Bakımı sizlere yılda 2 defa kombi bakımı yaptırmanızı öneriyor. Arıza veya ısıtmama gibi bir problemle karşı karşıya kaldığınızda hiç bir şeye ellemeden hemen 0 507 628 33 57 nolu çağrı merkezimizi aramanızı öneriyoruz kendiniz asla müdahalede bulunmayınız.

Avcılar Kombi Teknik Servisi ve Bakım Fiyatlarını  ekiplerimiz ile görüşerek detaylı fiyat bilgisini alabilirsiniz.

Avcılar İlçesi , Avcılar Mahalleleri , Servis Bölgelerimiz 

AMBARLI MAHALLESİ,Kombi Servisi
CİHANGİR MAHALLESİ,Kombi Servisi
DENİZKÖŞKLER MAHALLESİ,Kombi Servisi
FİRUZKÖY MAHALLESİ,Kombi Servisi
GÜMÜŞPALA MAHALLESİ,Kombi Servisi
MERKEZ MAHALLESİ,Kombi Servisi
MUSTAFA KEMALPAŞA MAHALLESİ,Kombi Servisi
TAHTAKALE MAHALLESİ,Kombi Servisi
ÜNİVERSİTE MAHALLESİ,Kombi Servisi
YEŞİLKENT MAHALLESİ,Kombi Servisi