Sultangazi Kombi Servisi

7/24 Kombi Servisi , Tamiri, Bakımı : +90 507 628 33 57

Sultangazi Kombi Teknik Servisi , Kombi yıllık bakım servisi modellerine göre servislik hizmeti vererek tüm müşterilerin memnuniyet halinde olarak tüm cihazları saat sorunu olmadan istenilen günlerde randevu talep edebilirsiniz.

ısıtma soğutma sistemlerinde öncülük kazanarak özgün tasarımı ile gözlerinizi kamaştırmaktadır. Sultangazi Kombi Servisi cihazları arıza halinde servisimizi arayarak en kısa sürede bizimle iletişime geçebilir telefon desteği alabilme imkanı sunmaktayız. kombilerinizin bakım aşamalarında oluşan sorunları kısa sürede ortadan kaldırarak tehlike saçan tüm kötü olasılıkları ortadan kaldırmaktayız. Kombilerinize içten bakıyor sağlığınıza önem veriyoruz.

Tüm kombi modellerine Kombi Teknik Servis hizmetleri sunmaktayız sizler soğuk kış ortamlardan hastalıklardan uzak kalmanız için elimizden geleni yapıyoruz. Tüm İstanbul içi bölge,mahalle servis ağımız olup gezici ekip araçlarımız ile aynı gün içerisinde sorunu ortadan kaldıran tek özel kombi teknik servisidir.

Karlı havalarda bile hizmet sağlamakla kalmayıp en uygun ödeme koşulları ile sizlerin her daim yanınızdayız. Kombi teknik servisi için yetkili ustalarımız sizler için gece gündüz demeden hizmetlerini sizlere sunmaktadır. 0 507 628 33 57 Şirket gsm numaralarımızdan bizleri arayabilirsiniz.

Kombi Bakımı sizlere yılda 2 defa kombi bakımı yaptırmanızı öneriyor. Arıza veya ısıtmama gibi bir problemle karşı karşıya kaldığınızda hiç bir şeye ellemeden hemen 0 507 628 33 57 nolu çağrı merkezimizi aramanızı öneriyoruz kendiniz asla müdahalede bulunmayınız.

Sultangazi Kombi Teknik Servisi ve Bakım Fiyatlarını  ekiplerimiz ile görüşerek detaylı fiyat bilgisini alabilirsiniz.

Sultangazi İlçesi , Sultangazi Mahalleleri , Servis Bölgelerimiz 

50. YIL MAHALLESİ, Kombi Teknik Servisi
75. YIL MAHALLESİ, Kombi Teknik Servisi
CEBECİ MAHALLESİ, Kombi Teknik Servisi
CUMHURİYET MAHALLESİ, Kombi Teknik Servisi
ESENTEPE MAHALLESİ, Kombi Teknik Servisi
ESKİ HABİPLER MAHALLESİ, Kombi Teknik Servisi
GAZİ MAHALLESİ, Kombi Teknik Servisi
HABİBLER MAHALLESİ, Kombi Teknik Servisi
İSMETPAŞA MAHALLESİ, Kombi Teknik Servisi
MALKOÇOĞLU MAHALLESİ, Kombi Teknik Servisi
SULTANÇİFTLİĞİ MAHALLESİ, Kombi Teknik Servisi
UĞUR MUMCU MAHALLESİ, Kombi Teknik Servisi
YAYLA MAHALLESİ, Kombi Teknik Servisi
YUNUS EMRE MAHALLESİ, Kombi Teknik Servisi
ZÜBEYDE HANIM MAHALLESİ, Kombi Teknik Servisi