Kombi Bakımı

7/24 Kombi Servisi , Tamiri, Bakımı : +90 507 628 33 57

Kocabaş Kombi Servisi olarak siz değerli müşterilerimize artık 7 gün 24 saat hizmet veriyoruz. Ücretsiz danışma hizmetimizle kombinizle ilgili merak ettiğiniz herşeyi dert etmeden sorabilirsiniz.

Kocabaş Kombi Servisi olarak kombi arıza, bakım, servis lerde ücretsiz danışma hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Tamir ve Bakım Servislerimiz de tüm yaptığımız işlemler 1 yıl garanti altına alınır.

Sizler servis raporlarınızı kaybetseniz yada tamiratını yaptırdığınız kombiyi başkaları bile kullansa garanti sizin adınıza ve ev adresi adına yapıldığından adres sahibi artık siz olmasanız bile kombiniz yine bizim garantimiz altındadır.

Değişim yapılan ürünler de ise cihazlarınız firmamız ilkelerince 1 sene garanti altındadır. Arıza durumunda bakım ve tamiratını yaptığımız 3 Yollu Hidrolik Valf, Kombi Pompa Motoru, Kombi Elektronik Kart, Kombi Vana Motoru, Kombi Akış Şalteri, Kombi Genleşme Tankları ‘da ayrı ayrı 1 sene garanti kapsamımızdadır. Kısacası Kombinizle ilgili her konuda çekinmeden bizleri arayabilirsiniz. Kocabaş Kombi Servisi olarak sizlere hizmet etmekten memnuniyet duyuyoruz…

 

KOMBİ MARKALARI